Saame tuttavaks!

Meie lugu

Mai Latte põhitegevuseks on mööbli restaureerimine, parandamine ja hooldus. Mai Latte loodi 2015. aastal ja meie restauraatoril on 10-aastane töökogemus mööbli restaureerimise vallas.

Kaitel Männikust

Õppinud meister

Tere! Mina olen Sinu mööblirestauraator Kaitel Männikust. Mööbli restaureerimise juurde jõudsin ma pigem tehnilisest huvist, kuidas mööblit parandatakse, kuidas eemaldada värvi, kuidas teostada intarsiat, milleks üht või teist liimi kasutatakse jne. Tehniliste oskustega sain aga kaasa väärtused nagu kultuuripärandi säilitamine ja huvitavad lood. Need väärtused eraldavadki lihtsalt mööbli parandamist ja remontimist mööbli restaureerimisest.

Minu käsitööalane haridus sai alguse Tallinna Tööstushariduskeskuses, mille lõpetasin 2007. aastal rõivaõmbluse kutsetunnistusega. Sellele järgnes Tallinna Ehituskool, kus omandasin mööblirestauraatori eriala ja sain Eesti Mööblitootjate Liidu poolt tisleri kutsekvalifikatsiooni.

Puidutööd ja mööbli restaureerimist olen praktiseerinud muuhulgas Konserveerimis– ja digiteerimiskeskuses Kanut ning Leonardo da Vinci projekti raames Itaalias Nicoteras. Sadulsepa- ja polstritöö kogemuse sain ettevõtetes Omit OÜ ja Ra Sun OÜ. Oma väikest töökoda olen pidanud Tallinna Ehituskooli lõpetamisest saadik ehk 2011. aastast.

Üks tegu räägib rohkem kui tuhat sõna

Tehtud tööd

Teostatud tööd räägivad kõige paremini, kuidas me oleme oma kliente aidanud ja kuidas me Sind aidata saame.

Suhtume mööblisse aupaklikult ning arvestame tööde teostamisel selle päritolu ning ajaloolise ja isikliku väärtusega. Kasutame asjakohaseid töövõtteid, mis on vajalikud autentse ja parima tulemuse saavutamiseks.

Vajuta allolevale nupule ja saad veenduda, et Sinu mööbel on pärast restaureerimist veel ilusam ja veel väärtuslikum.